Grupa Malbork to jedna z bardziej znanych na pomorzu ekip biegowych, to ludzie których połączyła pasja biegania, to grupa zapaleńców o dużej dozie inicjatyw i jeszcze większej umiejętności wspólnego działania. Cieszę się że ogień, który rozpaliłem wraz z kilkoma osobami jakieś 7 lat temu, zapłonął ostatnio tak mocno.

Jako GM do tej pory organizowaliśmy biegi nastawione na integrację biegowej braci, okolicznych klubów oraz osób niezrzeszonych. Biegaliśmy razem na organizowanej przez nas akcji Polska Biega, Pikniku z Grupą Malbork oraz kilkakrotnie na chyba już kultowym w naszej okolicy Biegu Sylwestrowym. Imprezy te nastawialiśmy na wspólną zabawę, odbywały się bez rywalizacji, Bieg Sylwestrowy na pewno taki pozostanie. Po każdej z nich zapraszamy zawsze uczestników do wspólnego pikniku, ogniska, kawy i dobrego swojskiego ciasta.

Tym razem postanowiliśmy pójść o krok dalej. Zrodził się pomysł, który dzięki działaniom poszczególnych osób w naszym klubie oraz wsparciu ze strony Miasta Malborka, Starostwa Powiatowego i Sponsorów imprezy, przerodził się w Pierwsze GP Malborka w Biegach Przełajowych. Projekt roboczo nazwany przez nas Parkową Piątką z GM ruszył oficjalnie 19 kwietnia 2015 r. Przy wsparciu sprzętowym i logistycznym Biura Obsługi Firm PIO - MAR s.c. postanowiliśmy nakręcić z zawodów film. Nasza relacja to także pamiątka a zarazem wielkie podziękowanie dla wszystkich Uczestników i Partnerów Biegu, włącznie z Burmistrzem Miasta Malborka - Markiem Charzewskim, który pobiegł razem z nami.

Zapraszam do montażu z naszej imprezy, gdzie w 466 sekundach postarałem się zamknąć wszystko co najlepsze w naszej pasji - radość, emocje i wspólną zabawę.

Zapraszamy Was także do galerii zdjęć Fotografia Kreatywna Łakomy & Troch - GALERIA.

Serdeczności - Marek Mróz

PRZYJACIELE

Nasz serwis używa cookies w celach statystycznych

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na zapisanie ich w pamięci urządzenia. Czytaj więcej…

Zrozumiałem