Kolejna, tym razie jubileuszowa XX edycja Castle Triathlon Malbork, przechodzi do historii. W dniach 4-5.09.2021 r. po raz kolejny na czterech dystansach swoich sił próbowali amatorzy tej pięknej dyscypliny, łączącej w sobie nie tylko trzy sportowe światy, ale także masę poświęcenia, wytrwałości i własnej sportowej pasji. Najdłuższy z dystansów to aż 226 kilometrów – 3,8 km pływania, 180 km jazdy na rowerze i maraton czyli 42,2 km biegu. W zawodach, których organizatorem jest firma Labosport, wzięło udział także kilku mieszkańców naszego miasta.

Bardzo duży sukces odniosła startująca na dystansie 1/2 Ironman – Katarzyna Rumińska, podpieczona Przemysława Siemieniuka ze Strefy Ruchu Multisport, która zajęła III miejsce wśród kobiet. W zawodach wystartowali także przyjaciele bloga: Arkadiusz Dylert, Maciej Troch, Łukasz Godlewski, Krzysztof Wiatrowski i Bogusław Tołwiński. Oprawę spikerską zapewnił nie kto inny jak Marcin “Wania” Waniewski. Zawody tego typu to także ogrom pracy wolontariuszy z Malborskiego Centrum Wolontariatu, za co należą im się wielkie podziękowania. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora – Tutaj.

Dobra energia dla Was – Marek Mróz.

Jeśli jesteś zainteresowany zleceniem nam usługi w zakresie nagrania i montażu foto/video, skontaktuj się z nami – TUTAJ.