Wyobraź sobie jazdę rowerem po wąskiej kładce, wokół Ciebie przepaść, a Ty chcesz przedostać się na drugą stronę i w zasadzie nie masz żadnej asekuracji poza kamizelką wypornościową. Raczej nikt przy zdrowych zmysłach nie podejmie się takiego wyzwania, ale jak na Grupę Wodną z Elbląga przystało, połączyli pomysł i dwa światy sportu w doskonałą zabawę. O czym właściwie mowa ? O Splash Bike Challenge, pierwszej tego typu imprezie, zorganizowanej na przystani Grupy Wodnej na rzece Elbląg. Śmiałkowie mieli do pokonania rowerem pływającą kładkę o długości 50 metrów. Zadanie polegało na uzyskaniu jak najdłuższego i w możliwie najkrótszym czasie przejazdu. Oczywiście każda z biorących udział osób, w mniej lub bardziej spektakularny sposób wpadała do wody, przy owacji rozbawionej gawiedzi.

O bezpieczeństwo imprezy zadbali instruktorzy i ratownicy z Grupy Wodnej, a przygotowaniem i serwisem rowerów zajęła się elbląska Zajezdnia Rowerowa.

Film z imprezy zrealizowało Biuro Obsługi Firm PIO-MAR s.c. Piotr Bucior & Marek Mróz. Jeśli jesteś zainteresowany zleceniem nam usługi w zakresie nagrania i montażu foto/video, skontaktuj się z nami – TUTAJ.