Alex Barszczewski – pasjonat dobrego, bezpretensjonalnego życia i autor świetnego bloga. Człowiek lubiący robić rzeczy pożyteczne i zmieniać nieco świat na lepszy. Zawodowo doskonały konsultant, coach i live mentor. Porusza tematy związane z wpływem relacji międzyludzkich na życie zawodowe oraz spełnianie swoich marzeń i pasji, jednym słowem Życia Pełnią Życia…

Alex Barszczewski jest również autorem książki – Sukces w Relacjach Międzyludzkich, praktycznego podręcznika o tym jak budować relacje, które ułatwią sukces w życiu oraz twórcą Kliniki Negocjacji. Książkę lub jej wydanie elektroniczne można zakupić w jego sklepie – LINK.

Niebagatelnym źródłem wiedzy, inspiracji i motywacji jest również prowadzony przez Alexa blog – www.alexba.eu , w którym autor porusza wiele ciekawych kwestii z życia, szczególnie dobrych relacji z otaczającymi nas ludźmi i światem.

Od kilku lat Alex Barszczewski tworzy także cykl nagrań wideo – Życie Pełne Życia & Zapytaj Alexa, poruszając w nim nie tylko ciekawe aspekty życia wpływające na jego jakość, ale również odpowiadając na pytania czytelników. Zapraszam na jego kanał youtube.