Jeszcze nie tak dawno, po serii pandemicznych zakazów, spacer w lesie był bardzo popularną formą spędzania wolnego czasu lub weekendowych wycieczek. Dziś, poza zbieraczami jagód, grzybów oraz biegaczami i sporadycznie przecinającymi leśne ścieżki rowerzystami, w lesie znów jest pusto. W sumie to nawet dobrze. Las i jego piękno o każdej porze roku jest niezaprzeczalne. Każde miejsce jest inne, każde ma swój niepowtarzalny klimat i zatrzymany w czasie obraz. Warto zatrzymać się na chwilę i dostrzec piękno świata jaki nas otacza.

Ostatnio sporo czasu z urywku jaki pozostaje po tematach zawodowych spędzam rozgryzając możliwości nowego sprzętu foto/video. Wbrew pozorom temat praktycznie nie ma końca, a ilość możliwych do realizacji tematów wręcz paraliżuje. Jedyne wyjście to wyjść i działać. Kręcić, montować i doskonalić obie umiejętności łącząc je płynnie z własnym kontekstem i wyobraźnią. Jednym z tematów który rozgyzam jest tzw. B-roll – czyli mówiąc w skrócie garść ujęć pokazujących dowolną historię. B-roll często uzupełnia główny temat jako tzw. przebitki ujęć podstawowego tematu. Tak więc zapraszam Was do B-rolla z pobliskiego lasu…

Serdeczności dla Was – Marek Mróz

Film w realizacji Biuro Obsługi Firm PIO-MAR s.c. Piotr Bucior & Marek Mróz. Jeśli jesteś zainteresowany zleceniem nam usługi w zakresie nagrania i montażu foto/video, skontaktuj się z nami – TUTAJ.